top banner
top banner
Acest concurs a fost publicat pe data de 03 Decembrie 2014
1 x Phablet Woo, 1 x bicicleta DHS ADVENTURE, 1 x ceas Casio, 10 x pachet GSP (rucsac + minge Adidas), 100 x Abonament o luna la Gazeta Digitala

Castiga o Phablet Woo, o bicicleta, un ceas Casio, 10 pachete GSP si 100 abonamente la GSP

  • Concursul s-a terminat pe 18 Decembrie, 2014
  • Sursa: Www1.gsp.ro
  • Tip concurs: tragere la sorti
Ce castigi?

1 x Phablet Woo, 1 x bicicleta DHS ADVENTURE, 1 x ceas Casio, 10 x pachet GSP (rucsac + minge Adidas), 100 x Abonament o luna la Gazeta Digitala

Ce trebuie sa faci?

Voteaza superlativele pentru fiecare dintre cele 4 sectiuni de vot + completeaza formularul de concurs cu datele tale de contact.

Pentru mai multe detalii acceseaza regulamentul oficial.

Nota curenta: 3.4
Concursul este salvat la favorite! Salveaza la favorite
Alerta de premii activa! Seteaza alerta de premii
?
Daca ai participat la acest concurs, seteaza o alerta ca sa nu uiti sa verifici daca ai castigat. Vei primi aceasta alerta in newsletterul zilnic Konkurs.ro, in ziua in care s-a terminat concursul.

Comentarii si intrebari (2)

  • ionel50 la 03 Decembrie, 2014

    - citit regulamentul
    -nu am intrebari

  • konkuser119147 la 22 Decembrie, 2014

    Cîştigătorii vor primi premiile prin poştă, pe adresele înregistrate în baza de date a concursului. Excepţie fac cei 100 de cîştigători ai abonamentelor pentru Gazeta Digitală, care vor primi pe e-mail codurile de acces. Pentru informaţii puteţi suna la numărul de telefon 021.406.65.21 sau ne puteţi scrie pe e-mail la adresa marketing@gsp.ro.

    Phablet WOO
    1. Robert Cătălin Panait (Ploieşti)

    Bicicletă DHS Adventure
    1. Ionel Dumitru (Bucureşti)

    5 x Ceas Casio
    1. Bogdan-Adrian Costache (Bucureşti)
    2. Dan Gramescu (Craiova)
    3. Marius Oltean (Sibiu)
    4. Mihai-Traian Bodoc (Curtea de Argeş)
    5. Silviu Ciobotaru (Bucureşti)

    10 x Rucsac şi minge adidas
    1. Cătălin Mina (Bucureşti)
    2. Cornel Anghel (Bucureşti)
    3. Costinel Stoian (Draghineşti)
    4. Cristian Vasile (Bucureşti)
    5. Gheorghge Stan (Bucureşti)
    6. Gheorghe Stanciu (Ploieşti)
    7. Iolanda Burghelea (Iaşi)
    8. Marius Emil Simion (Bucureşti)
    9. Mihai Constantin Gurgu (Fieni)
    10. Sergiu Alexandrescu (Botoşani)

    100 x Abonament Gazeta digitală*
    * valabile o lună din momentul în care vor fi activate codurile de acces
    1. Adela Vargolici (Bucureşti)
    2. Adina Paraschivu (Tg. Jiu)
    3. Adrian Arsene (Timişoara)
    4. Adrian Neacşu (Galaţi)
    5. Adrian Raicu (Constanţa)
    6. Adrian Borduşanu (Calaraşi)
    7. Adrian Florescu (Craiova)
    8. Adrian Banicioiu (Lipia)
    9. Adrian Florin Durla (Făgăraş)
    10. Adriana Silvia Duriga (Alba Iulia)
    11. Adrian-Sebastian Dumitrascu (Cernavodă)
    12. Alexandru Firiţă (Bucureşti)
    13. Alexandru Pora (Sibiu)
    14. Alexandru Bogdan Jelescu (Bucureşti)
    15. Alexandru-Cătălin Filimon (Victoria)
    16. Amelia Florina Filimon (Arad)
    17. Anca Mihaela Calo (Aiud)
    18. Ancuţa Sarbu (Bucureşti)
    19. Andreea Zavacky (Bistriţa)
    20. Andrei-Vladuţ Cuteanu (Motru)
    21. Angelica Georgescu (Ploieşti)
    22. Aranghel Gabriel (Bucureşti)
    23. Aurelian-Cristian Pasztor (Bistriţa)
    24. Bogdan-Alexandru Niţu (Bucureşti)
    25. Bucerzan Sebastian (Sibiu)
    26. Cătălin Neagoe (Bucureşti)
    27. Cătălina Nicoleta Stoica (Cocorăştii-Mislii)
    28. Ciprian Hriscu (Botoşani)
    29. Constantin Zamfir (Bucureşti)
    30. Constantin Popa (Bucureşti)
    31. Constantin Robert Pătruţ (Tg. Jiu)
    32. Cornel Pais (Moineşti)
    33. Cosmin Răzvan Lazăr (Limpezis Buzău)
    34. Cosmina Marchis (Zalău)
    35. Cristian Filote (Iaşi)
    36. Cristian - Liviu Petrişor (Bucureşti)
    37. Cristian Florin Arvunescu (Slănic)
    38. Cristian Florin Căpriţa (Bucureşti)
    39. Cristian Gabriel Săvulescu (Buzău)
    40. Damian Griguţă (Timişoara)
    41. Dan Valeriu Rafail (Com. Blejoi Sat Ploieştiori)
    42. Dănuţ Florea (Focşani)
    43. Dorin Mihăilescu (Vaslui)
    44. Doru-Cristian Dragne (Bucureşti)
    45. Dragos Aniel Teleanu (Bucureşti)
    46. Eugenia Carmen Pascu (Brăila)
    47. Florentin Gruianu (Bragadiru)
    48. Florentina Lascu (Ploieşti)
    49. Florin-Doru Vasile (Piteşti)
    50. Florinel Radu Tudurachi (Bucureşti)
    51. Georgiana Stan (Bucureşti)
    52. Georgiana-Elena Lebedenco-Botez (Buşteni)
    53. Geraldina Irina Chirculescu (Bucureşti)
    54. Gheorghe Dima (Roman)
    55. Horia Ioan Popa (Timişoara)
    56. Ilenuţa Doina Niculescu (Ploieşti)
    57. Ilie Mihai Taucean (Timişoara)
    58. Ioan Lutic (Iaşi)
    59. Ioan Nicolae Breier (Sîngeorz Băi)
    60. Ionela Domilescu (Arad)
    61. Iulia Uidumac (Bucureşti)
    62. Iulian Timotei Caraiman (Piteşti)
    63. Liviu Predescu (Constanţa)
    64. Liviu-Marcel Mureşan (Cluj-Napoca)
    65. Lucian Cana (Bucureşti)
    66. Lucian Musteaţă (Iaşi)
    67. Madălina Pletoianu (Vaslui)
    68. Maria Fazakas (Timişoara)
    69. Marian Baloiu (Bucureşti)
    70. Mariean Caramalău (Piteşti)
    71. Marin Cristian Dodiţoiu (Craiova)
    72. Marina Alina Costache (Ciocăneşti)
    73. Marius Barbu (Bălteşti)
    74. Marius-Constantin Nechifor (Bucureşti)
    75. Melania Cristea (Braşov)
    76. Mihaela Hăucă (Frasin)
    77. Mihai Cazacu (Bucureşti)
    78. Mihai Florin Velovan (Moldova Nouă)
    79. Mircea Ciobanu (Suceava)
    80. Nicolae Sârbu (Bucureşti)
    81. Nicoleta Stoean (Piatra Neamţ)
    82. Octavian Pomârleanu (Tîrgovişte)
    83. Octavian Răzvan Drugă (Bucureşti)
    84. Paul Dochiţa (Bucureşti)
    85. Paul Romeo Mâinea (Lipăneşti)
    86. Petrica-Adrian Constantin (Năvodari)
    87. Petru Iulian Valianu (Ciurbeşti)
    88. Petru-Ştefan Antonescu (Oradea)
    89. Radu Botareanu (Cluj Napoca)
    90. Radu Harlisca (Cluj Napoca)
    91. Radu - Danut Munteanu (Suceava)
    92. Robert-Ionut Pernea (Braşov)
    93. Roberto Iftimia (Paşcani)
    94. Serban-Mihai Ionescu (Bucureşti)
    95. Simona Borzasi (Oradea)
    96. Ştefan Coman (Bucureşti)
    97. Tatiana Petrachi (Bucureşti)
    98. Tudor Mihai Giugariu (Bucureşti)
    99. Tunde Ibolya Jambor (Salonta)
    100. Virgil Blinda (Dancu - Iaşi)

Daca postezi acest comentariu declari ca ai citit si esti de acord cu termenii si conditiile de utilizare Konkurs.ro