Acest concurs a fost publicat pe data de 14 Februarie 2010
un televizor Panasonic Full HD, 25 x abonament de o luna la Eurosport Player, 100 x abonament la revista Eurosport pentru anul 2010

Castiga un televizor Panasonic Full HD

  • Concursul s-a terminat pe 28 Februarie, 2010
  • Sursa: Sportline.ro
  • Tip concurs: tragere la sorti
Ce castigi?

un televizor Panasonic Full HD, 25 x abonament de o luna la Eurosport Player, 100 x abonament la revista Eurosport pentru anul 2010

Ce trebuie sa faci?
Completeaza formularul de concurs de pe sportline.ro cu datele tale si raspunsul la intrebarea " In ce oras se desfasoara Jocurile Olimpice de iarna in 2010?" ( click aici )
Nota curenta: 3.2
Concursul este salvat la favorite! Salveaza la favorite
Alerta de premii activa! Seteaza alerta de premii
?
Daca ai participat la acest concurs, seteaza o alerta ca sa nu uiti sa verifici daca ai castigat. Vei primi aceasta alerta in newsletterul zilnic Konkurs.ro, in ziua in care s-a terminat concursul.

Comentarii si intrebari (10)

  • marigeta la 01 Martie, 2010

    Ups! Acest link pare întrerupt.
    Sugestii:
    Vizualizaţi copia memorată în cache a paginii de pe Google
    Accesaţi www. sportline. ro
    Căutaţi pe Google:

  • stupidcow la 01 Martie, 2010

    Concursul s-a incheiat si au sters pagina. Castigatorii vor fi trasi la sorti pe 3 martie

  • alinamadalina la 03 Martie, 2010

    si unde putem gasi castigatorii?

  • stupidcow la 03 Martie, 2010

    Banuiesc ca va fi un articol nou pe site, legat de castigatori

  • cocolino2 la 03 Martie, 2010

    Câştigătorii vor fi notificaţi printr-un e-mail şi/sau contactaţi telefonic şi li se va solicita să confirme dacă adresa menţionată în formularul de participare online este corectă şi este şi adresa de livrare a premiului câştigat în cazul în care acesta este premiul principal sau abonamentele la revista Eurosport. Premiile care nu sunt materiale (adică abonamentele la Eurosport Player, care constau într-un nume de utilizator şi o parolă de acces) vor fi transmise fiecărui cîştigător prin email şi/sau scrisoare cu confirmare de primire . Lista cu toţi aceşti câştigători va fi postată în perioada 3-5 martie 2010 pe site-ul<span title="Pentru a cere ajutorul comunitatii la concursuri cu votare, foloseste pagina dedicata" style="color: #737373; font-size: 10px;">[link blocat]</span> şi/sau <span title="Pentru a cere ajutorul comunitatii la concursuri cu votare, foloseste pagina dedicata" style="color: #737373; font-size: 10px;">[link blocat]</span> până la data de 30 aprilie 2010.

  • alinamadalina la 03 Martie, 2010

    multumesc de raspuns!

  • alinamadalina la 04 Martie, 2010

    Marele premiu - un televizor Panasonic Full HD cu diagonala de 94 cm a fost castigat de DEAK TIMEA din Oradea.

  • alinamadalina la 04 Martie, 2010

    Lista castigatorilor celor 25 de abonamente pentru o luna la Eurosport Player :

    Merisoiu Bogdan (Vulcan), Giurgi Razvan (Timisoara), Zamfir Gica Elena (Buzau), Ivanov Carmen Nicoleta (Braila), Popescu Mihai (Cluj Napoca), Dicu Cristian (Bucuresti), Daniel Carcaliteanu (Bucuresti), Manolache Camelia (Bucuresti), Geafer Endis (Mangalia), Stoica Sorin (Miercurea Ciuc), Rotaru Andrei Marius (Iasi), Visan Maria Stefania (Craiova), Olteanu Mihai (Ramnicu Sarat), Popescu Bogdan (Sat Liesti), Militaru Paul (Calarasi), Spatacean Viorica (Sibiu), Olariu Gabriela (Bucuresti), Doican Corina Maria (Sibiu), Ceontea Ioana (Targu Mures), Dumitru Maria Cristina (Bucuresti), Negru Daniela (Orastie), Molnar Cecilia (Luncani), Marinescu Alina (Galati), Gagiu Narcisa (Sat Meeni), Petrov Victor (Iasi)

  • alinamadalina la 04 Martie, 2010

    Lista castigatorilor celor 100 de abonamente pentru anul 2010 la revista Eurosport:

    Zahn Tiberiu (Timisoara), Munteanu Marius Paul (Bucuresti), Tincu Ioan (Brasov), Bacanu Catalin (Targoviste), Ciubotariu Anca (Adjud), Pavaloaia Petru (Falticeni), Dobarta Ioana Maria (Alba Iulia), Moisa Adrian (Petrosani), Oprescu Daniela Nusa (Bucuresti), Chiuzbaian Silvia (Baia Sprie), Toader Elena (Focsani), Dogaru Elena (Focsani), Bota Eva (Oradea), Codita Elena Cristina (Craiova), Dumitru Elena Florina (Sibiu), Manolescu Raluca (Orastie), Zavalic Vasile (Sighetu Marmatiei), Jascu Virgil (Macin), Constantinescu Matei (Bucuresti), Moldovan Sorin (Caransebes), Porumb Stefan (Ploiesti), Dragut Decebal Marius (Brasov), Ionita Valentin (Buzau), Filip Matei (Bucuresti), Barote Catalin (Constanta), Ceausescu Daniela Teodora (Pitesti), Zlateanu Oana – Maria (Bucuresti), Suia Daniela Florina Lucretia (Nasaud), Orcula Bogan (Bucuresti), Stan Grigore (Bucuresti), Maris Emil (Arad), Sitaru Diana (Campulung), Bede Gabriel (Sfantu Gheorghe), Dumitriu Andreea (Falticeni), Stangu Andra – Gabriela (Resita), Chelaru Claudiu (Comuna Baleni), Andone Elodia Mariana (Campina), Petra Vasile (Hodac), Toma Laurentiu (Bucuresti), Szenftleben Alexandru (Turda), Colceag Mirela (Bucuresti), Dan Gheorghita (Galati), Achivei Mihai (Brasov), Petre Mihaela (Pitesti), Ionescu Cristina Sanziana (Bucuresti), Dumitru Ion (Sibiu), Szekeres Iozsef (Cipau - Or. Iernut), Celea Christiana (Bucuresti), Tomeci Daniel (Focsani), Micu Catalin (Constanta), Patrascu Grigore (Ploiesti), Plop Cristina Aurelia (Onesti), Lupu Dragomir(Botosani), Tudose Ovidiu Gelu (Iasi), Mihaila Marius (Buzau), Gogoci Ramona Liana (Timisoara), Briciu Madalina (Giarmata), Radu Maria (Sat Serdanu), Sofron Fanica (Comanesti), Luchian Luminita (Constanta), Paun Simona (Bucuresti), Toth Atilla (Lugoj), Matis Katalin (Sovata), Barbieri Liviu Ion (Bucuresti), Arsenov Simona (Arad), Gordin Bogdan (Bucuresti) Prediger Robert (Brasov), Parau Anca (Lupeni), Pop Cozac Emil (Jibou), Gheorghe Georgica (Buzau), Pop Parasca (Baia Mare), Dediu Ionut (Constanta), Babocsik Iosif (Arad), Iordache Cristina (Ghimbasani), Botezatu Eugen (Cleja), Manea Andrei (Bucuresti), Cristea Adrian (Braila), Ghinet Andreea (Bacau), Horia Micu (Otopeni), Proca Bogdan Eugen (Bacau), Nasca Maria (Tg Mures), Popa Olivian (Brasov), Miculescu Sorin (Caransebes), Graure Elena (Bucuresti), Lungu Loredana (Galati), Goran Simona (Campina), Baciu Titiana (Drobeta Turnu Severin), Vilt Mihai Ovidiu (Turda), Iorga Ionut (Campulung), Axente Iulia (Ploiesti), Florea Andreea (Bucuresti), Duca Horea (Selimbar), Vasilicut Cosmin (Medgidia), Sima Geanina (Oarja), Mihai Doina (Bucuresti), Clejanu Gheorghe (Bucuresti), Gradinaru Victoras (Targu Jiu), Joita Florina Roxana (Bucuresti), Grundorat Walter (Resita), Sarbu Florin (Fetesti).

  • alinamadalina la 04 Martie, 2010

    <span title="Pentru a cere ajutorul comunitatii la concursuri cu votare, foloseste pagina dedicata" style="color: #737373; font-size: 10px;">[link blocat]</span>

Daca postezi acest comentariu declari ca ai citit si esti de acord cu termenii si conditiile de utilizare Konkurs.ro