Acest concurs a fost publicat pe data de 18 Martie 2014
1 x Poseta dama din gama TRIS sau DENEUVE, 2 x Portofel dama / barbati din gama VK, 3 x  Curea dama / barbati din gama DENEUVE & BELMONDO, 5 x Crema anti-rid L’ARISSE din gama AVA LABORATORIUM

Castiga o poseta de dama din gama Tris/Deneuve sau alte 10 premii

  • Concursul s-a terminat pe 27 Martie, 2014
  • Sursa: Facebook.com
  • Tip concurs: tragere la sorti
Ce castigi?

1 x Poseta dama din gama TRIS sau DENEUVE, 2 x Portofel dama / barbati din gama VK, 3 x Curea dama / barbati din gama DENEUVE & BELMONDO, 5 x Crema anti-rid L’ARISSE din gama AVA LABORATORIUM

Ce trebuie sa faci?
  1. Intra in contul tau pe Facebook + devino fan Infinity (daca nu esti deja).
  2. Da share concursului pe wall-ul tau de Facebook.
Nota curenta: 3.6
Concursul este salvat la favorite! Salveaza la favorite
Alerta de premii activa! Seteaza alerta de premii
?
Daca ai participat la acest concurs, seteaza o alerta ca sa nu uiti sa verifici daca ai castigat. Vei primi aceasta alerta in newsletterul zilnic Konkurs.ro, in ziua in care s-a terminat concursul.

Comentarii si intrebari (1)

  • konkuser119147 la 28 Martie, 2014

    Premiul I - 1 persoana: Poseta dama din gama TRIS sau DENEUVE

    Ana Maria Zaharia - https://www.facebook.com/anamaria.zaharia.75

    Premiul II - 2 persoane: Portofel dama / barbati din gama VK

    Simona Ionela P - https://www.facebook.com/sammy.eighties

    Mihai Buzdugan - https://www.facebook.com/mihai.buzdugan.756

    Premiul III - 3 persoane: Curea dama / barbati din gama DENEUVE & BELMONDO

    Accesorii Coco - https://www.facebook.com/accesoriicoco

    Ioana Adriana Hategan - https://www.facebook.com/ioanaadriana.hategan

    Sylvana Elena - https://www.facebook.com/sylvanutza

    Mentiune - 5 persoane – Crema anti-rid L’ARISSE din gama AVA LABORATORIUM

    Bertescu Raluk - https://www.facebook.com/maftei.raluk

    Olteanu Mihai - https://www.facebook.com/olteanu.mihai.1238

    Miki Mikis - https://www.facebook.com/miki.mikis.33

    Stefan Hostina - https://www.facebook.com/stefan.hostina

    Mihaela Plopan - https://www.facebook.com/michele.maveaux

    Castigatorii isi pot revendica premiile trimitand un email la adresa concurs@infinity-trade.ro sau sunand la nr: 0742.555.553, Luni-Vineri intre orele 08:30 - 17:00!

Daca postezi acest comentariu declari ca ai citit si esti de acord cu termenii si conditiile de utilizare Konkurs.ro