Acest concurs a fost publicat pe data de 07 Martie 2014
1 x pereche de pantofi din gama Raxela, 2 x rochie din portofoliul Infinity, 3 x bluza din portofoliul Infinity, 5 x set bijuterii – la alegere (colier + bratara + cercei) din gama Fantasy

Castiga o pereche de pantofi din gama Raxela sau alte 10 premii

  • Concursul s-a terminat pe 13 Martie, 2014
  • Sursa: Facebook.com
  • Tip concurs: tragere la sorti
Ce castigi?

1 x pereche de pantofi din gama Raxela, 2 x rochie din portofoliul Infinity, 3 x bluza din portofoliul Infinity, 5 x set bijuterii – la alegere (colier + bratara + cercei) din gama Fantasy

Ce trebuie sa faci?
  1. Intra in contul tau pe Facebook + devino fan Infinity (daca nu esti deja).
  2. Da share concursului pe wall-ul tau de Facebook.

Pentru mai multe detalii acceseaza regulamentul oficial.

Nota curenta: 3.6
Concursul este salvat la favorite! Salveaza la favorite
Alerta de premii activa! Seteaza alerta de premii
?
Daca ai participat la acest concurs, seteaza o alerta ca sa nu uiti sa verifici daca ai castigat. Vei primi aceasta alerta in newsletterul zilnic Konkurs.ro, in ziua in care s-a terminat concursul.

Comentarii si intrebari (1)

  • crisp la 14 Martie, 2014

    Castigatorii concursului “Primavara aceasta inveseleste-ti garderoba cu INFINITY!” sunt:

    Premiul I - 1 persoana: O pereche de pantofi din gama RAXELA

    Irina Bors - https://www.facebook.com/irina.bors.5

    Premiul II - 2 persoane: O rochie din portofoliul INFINITY

    Roxana Chindea - https://www.facebook.com/roxana.chindea

    Adina Paduraru - https://www.facebook.com/adina.paduraru.73

    Premiul III - 3 persoane: O bluza din portofoliul INFINITY

    Mihaela Doar - https://www.facebook.com/mihaela.doar

    Ctalin Oprisan - https://www.facebook.com/ctalin.oprisan.9

    Dumitrescu Madalina Ionela - https://www.facebook.com/dumitrescu.madalinaionela

    Mentiune - 5 persoane – Un set bijuterii – la alegere (colier, bratara, cercei) din gama FANTASY

    Liliana Moraru - https://www.facebook.com/liliana.moraru.167

    Cristiana Voinea - https://www.facebook.com/eliza.voicu.10

    Zsuzsi Rebrean - https://www.facebook.com/zsuzsi.szabo.526

    Daniel Doar - https://www.facebook.com/daniel.doar.39

    Flory Cica - https://www.facebook.com/profile.php?id=100004162200245

    Pentru alegerea premiilor, castigatorii sunt rugati sa acceseze<span title="Pentru a cere ajutorul comunitatii la concursuri cu votare, foloseste pagina dedicata" style="color: #737373; font-size: 10px;">[link blocat]</span>!

Daca postezi acest comentariu declari ca ai citit si esti de acord cu termenii si conditiile de utilizare Konkurs.ro