Acest concurs a fost publicat pe data de 15 Noiembrie 2010
2 x excursie in Laponia, 100 x sanie pentru copii, 100 x patine pentru copii, 100 x fular + fes + manusi pentru copii

Castiga o excursie in Tara lui Mos Craciun + alte 300 de premii

  • Concursul s-a terminat pe 06 Decembrie, 2010
  • Sursa: Cavit.ro
  • Tip concurs: tragere la sorti, acest concurs necesita achizitia unui produs sau plata unei taxe de participare
Ce castigi?

2 x excursie in Laponia, 100 x sanie pentru copii, 100 x patine pentru copii, 100 x fular + fes + manusi pentru copii

Ce trebuie sa faci?
  1. Cumpara cel putin 3 produse Cavit® Junior de la orice farmacie care comercializeaza produsele Cavit® Junior ale companiei Biofarm.
  2. Intra in posesia talonului de participare la concurs, acesta fiind disponibil in farmaciile care comercializeaza produsule Cavit® Junior ale companiei Biofarm sau decupeaza-l din revista "Femeia de azi", numerele din 5, 12, 19 sau 26 noiembrie sau printeaza-l de pe site-ul cavit.ro.
  3. Completeaza talonul de participare la concurs si trimite-l intr-un plic impreuna cu cele 3 ambalaje de Cavit® Junior pe adresa concursului: OP 4 CP 1, Bucuresti, sector 3, cod 031212, cu mentiunea pentru concursul "Cavit Junior si Cavi te trimit in Tara lui Mos Craciun".
Nota curenta: 2.3
Concursul este salvat la favorite! Salveaza la favorite
Alerta de premii activa! Seteaza alerta de premii
?
Daca ai participat la acest concurs, seteaza o alerta ca sa nu uiti sa verifici daca ai castigat. Vei primi aceasta alerta in newsletterul zilnic Konkurs.ro, in ziua in care s-a terminat concursul.

Comentarii si intrebari (6)

  • teomaria la 14 Decembrie, 2010

    Stie cineva pe unde se gasesc afisati castigatorii?Pe 10 a fost extragerea si se zice ca-n 48 de ore ii afiseaza.

  • all74 la 14 Decembrie, 2010

    au afisat lista cu castigatori

  • teomaria la 14 Decembrie, 2010

    unde????nu gasesc

  • teomaria la 14 Decembrie, 2010

    am gasit

  • teomaria la 14 Decembrie, 2010

    am castigat un set (fular , manusi, caciula)

  • teomaria la 14 Decembrie, 2010

    Câştigători Set fular + fes + manusi
    1 Ionescu Dumitru - Bucuresti
    2 Protopopescu Laurentiu - Bucuresti
    3 Ungureanu Gheorghe-Daniel - Arges
    4 Gheorghita Marinela-Gina - Iasi
    5 Badicioiu Cristiana Daniela - Prahova-Mizil
    6 Dragulinescu Mihaela - Bucuresti
    7 Popa Florin-Nicolae - Bucuresti
    8 Bobocescu Elena-Loredana - Arges-Mioveni
    9 Zamfir Dragos-Stefan - Constanta
    10 Leon Andreea-Elena - Vaslui-Barlad
    11 Sarosi Irina - Iasi
    12 Tintar Emanuel - Targoviste, DB
    13 Soiman Laura-Andreea Bucuresti
    14 Dobrota Millene - Bucuresti
    15 Popa-Stoican Alexandra - Cluj Napoca
    16 Rosca Madalina-Georgiana - Ilfov-Voluntari
    17 Toroipan Cristian Andrei Fabian - ArgeMioveni
    18 Balota Luminita - Arges-Curtea de Arges
    19 Stan Gheorghe - Bucuresti
    20 Span Daniel - Ialomita-Fetesti
    21 Dobre Lucia - Bucuresti
    22 Colonel Oana - Bucuresti
    23 Coste Sorin-Mircea - Hunedoara-Deva
    24 Radulescu Andreea - Constanta
    25 Huluba Gheorghita - Vrancea-Focsani
    26 Filip Andreea - Maramures-Ruscova
    27 Dragomir Sorina - Bucuresti
    28 Zaharia Malina-Florentina - Buzau
    29 Ioan Alexandru - Bucuresti
    30 Barbu Ciprian - Vrancea
    31 Ciubotariu Maricel - Constanta
    32 Pocatilu Daniel-Mihai - Bucuresti
    33 Popescu Alice-Cristina - Bucuresti
    34 Tabacaru Maria - Hunedoara-Petrila
    35 Murariu Andra Maria - Botosani
    36 Simionescu Lara-Ioana - Constanta
    37 Palcau Matei Victor - Constanta
    38 Moisa Ionut-Andrei - Iasi
    39 Marian Adriana - Cluj-Cluj Napoca
    40 NicolaeMihail Razvan - Brasov
    41 Duma Iuliana - Bucuresti
    42 Garbea Ruxandra - Bucuresti
    43 Calin Ana-Maria - Vaslui-Barlad
    44 Tanasa Gabriel - Botosani-Dorohoi
    45 Osagiede Irese Omosigho - Baia Mara, Maramures
    46 Pasaniuc irina - Iasi
    47 Pluteanu Alin - Dragasani, Valcea
    48 Fratila Valeria Dimitria - Bucuresti
    49 Marinescu Stefan Cornelui - Pitesti
    50 Veress Dana - Baia Mare
    51 Popescu Ioana Claudia - Pitesti
    52 Vasile Cristina Daniela - Ialomita-Slobozia
    53 Constantinescu Daria - Brasov
    54 Chiriloaie Ruxandra-Victoria - Bucuresti
    55 Popescu Alexandru-Bogdan - Arges-Pitesti
    56 Lupu Dana - Iasi
    57 Marioara Teodora - Bucuresti
    58 Munteanu Denisa - Sibiu
    59 Vasiliu Carmen - Bucuresti
    60 Zlataru Daniela - Bucuresti
    61 Zehan Teodora - Turda Cluj
    62 Tanase Laura-Andreea - Vaslui
    63 Bobosea Ioana-Maria - Bucuresti
    64 Stanescu Claudia-Simona - Bucuresti
    65 Georgescu Angelica - Prahova-Ploiesti
    66 Constanta Claudia-Sinescu - Galati
    67 Dumitrescu Cristina - Constanta
    68 Simion Vasilica
    69 Huluban Daniela - Cluj-Cluj Napoca
    70 Marinescu Ioana - Rm Valcea, jud Vrancea
    71 Anghelina Monica - Bucuresti
    72 Teaca Emilia - Bucuresti
    73 Stirbu Ionela Magdalena - Arges-Mioveni
    74 OanceaMihai - Bucuresti
    75 Stefanescu Paul Ducu - Hunedoara-Lupeni
    76 Ursache Teofama-Olivia - Neamt
    77 Olosu-Ittu Andrada-Maria - Bucuresti
    78 Bogdan Alina - Prahova-Busteni
    79 Cercel Stefan Andrei - Bucuresti
    80 Suciu Timeea-Georgiana - Sibiu-Medias
    81 Stoian Mariana - Bucuresti
    82 Ungureanu Daniela - Arges-Mioveni
    83 Roata-Palade Mircea-Andrei - Bucuresti
    84 Radu Diana - Bucuresti
    85 Limbau Vlad-Stefan - Iasi
    86 Grafu Victoria-Mihaela - Bucuresti
    87 Grauntanu Simona-Claudia - Dolj-Craiova
    88 Pacura Valentin - Vaslui-Barlad
    89 Beres Andrei - Bacau
    90 Mihai Silvia - Ilfov-Corbeanca
    91 Vuluca Elena Cornelia - Oradea
    92 Panciu Karina - Timisoara
    93 Ungureanu Alina - Brasov
    94 Marin Doinita - Timis-Lugoj
    95 Carpacean Cristina - Bucuresti
    96 Ene Irina Bucuresti
    97 Iaschin Catalin - Tulcea
    98 Moise Sara - Hunedoara-Lupeni
    99 Dolea Raluca Lucia - Galati
    100 Mihailescu Mihaela - Bucuresti
    Câştigători Săniuţa
    1 Ungureanu Constantin-Bogdan - Arges-Mioveni
    2 Detesan Maria-Alexandra - Mures
    3 Neacsu Ana-Maria - Bucuresti
    4 Birica Georgeta - Iasi-Pascani
    5 Dan Claudia - Bucuresti
    6 Constantinescu Maria
    7 Tiron Marcu - Bucuresti
    8 Toia Stefan - Focsani
    9 Palcau Rares - Constanta
    10 PalasanMircea-Alexandru - Bucuresti
    11 Dragomir Viorica Anica - Sibiu
    12 Danci Denis - Maramures-Borsa
    13 Moldovan Delia-Emila - Hunedoara
    14 Popescu Denisa - Bucuresti
    15 Ursache Teofil-Flavian - Neamt-Baltatesti
    16 Ghimis Martha - Bucuresti
    17 Pop Madalina-Ionelia - Maramures-Ruscova
    18 Dumitrescu Daniel - Constanta
    19 Lazarescu Alexandra - Bucuresti
    20 Trandafir Crina-Andeea - Bucuresti
    21 Barbuta Monica - Bucuresti
    22 Iordache Anda-Diana - Calarasi
    23 Neamtu Tudor - Arad
    24 Ursut Alexia - Bucuresti
    25 Constantin Daria-Andreea - Bucuresti
    26 Tunsoiu Giorgiana - Bucuresti
    27 Apostu-Efremov Ilinca - Bucuresti
    28 Onishchenko Viktoria - Bucuresti
    29 Visan Elena-Gabriela - Calarasi
    30 Visan Claudia - Bucuresti
    31 Stoian Victor-Ioan - Gorj-Tg.Jiu
    32 Iana Mihai - Oradea
    33 Timofte Sabina-Oana - Vaslui-Barlad
    34 Popa Amalia Florentina - Targoviste, DB
    35 Costing Stela - Timis-Timisoara
    36 Mitroi Orlando - Bucuresti
    37 Bartos-Radulescu Alexandra - Cluj Napoca
    38 Chetan Cristina
    39 Muntean Vlad - Sibiu
    40 Caprita Andrei - Bucuresti
    41 Rosu Eduard - Bucuresti
    42 Bacali Beniamin - Mures-Tg.Mures
    43 Urseanu Marie-Janne - Bucuresti
    44 Chisalita Cretu Marian - Cluj Napoca
    45 Andreea Ion - Mogosoaia
    46 Rain Alexandra - Timisoara
    47 Gate Pompiliu - Bucuresti
    48 Dragota Petru - Bucuresti
    49 Vasile Valentina - Bucuresti
    50 Cistelecan Radita - Hateg, jud Hunedoara
    51 Iftimie Alexandra-Maria - Bucuresti
    52 Aslan Andrei-Catalin - Bucuresti
    53 Bodescu Stefana Angela - Iasi
    54 Iuga Ciprian-Grigore - Bistrita Nasaud-Nasaud
    55 Mirea Monica - Bucuresti
    56 Sandu Iridenta Eufimia - Bucuresti
    57 Casato Cristina-Maria - Bihor-Oradea
    58 Galatan Marius - Sibiu
    59 Daescu Toma - Bucuresti
    60 Anghel Marcel - Craiova
    61 Nichita Mihaela - Bucuresti
    62 Gherasim Mihaela-Iuliana - Bucuresti
    63 Szava Monika - Sf Gheorghe
    64 Roata-Palade Maria-Magdalena - Bucuresti
    65 Iamandei Doru-Codrut - Bucuresti
    66 Neda Adina - Bucuresti
    67 Dragomirescu Sofia - Bucuresti
    68 Chindris Marian Doru - Satu Mare
    69 Sarbu Mirela-Liliana - Constanta
    70 Bordei Dragos-Daniel - Vrancea-Marasesti
    71 Palleva Eva - Brasov
    72 Stanescu Rares Stefan - Bucuresti
    73 Madularu Sorina-Alexandra - Bucuresti
    74 Marcus Bianca-Denisa - Tg.Mures
    75 Filip Alexandra-Mihaela - Maramures
    76 Polacek Genia - Sf Gheorghe, jud Covasna
    77 Alloch Al Hafi Amira - Bucuresti
    78 Uliu Magdalena-Pauna - Mehedinti -Drobeta Turnu Severin
    79 Hurduc Mirela-Manuela - Bucuresti
    80 Jurca Cristina-Ingrid - Ilfov-Jilava
    81 Borlovan Tiberiu - Constanta
    82 Pop Patricia - Bucuresti
    83 Tudor Elena - Calarasi
    84 Coste Camelia - Hunedoara-Deva
    85 Serbanescu Ana-Maria - Bucuresti
    86 Grafu Victoria-Mihaela - Bucuresti
    87 Hincu Simion Alexandru - Com Rediu, jud Galati
    88 Pop Elena - Hunedoara
    89 Dumitrascu Mircea Emil - Bucuresti
    90 Pitulan Camelia - Bucuresti
    91 Parascan Cezar-Adrian - Bucuresti
    92 Bunescu Adriana Elena - Vaslui-Husi
    93 Simionescu Diana - Bucuresti
    94 Kraus Georgiana-Dumitrita - Harghita-Toplita
    95 Nasalean Diana - Hunedoara-Lupeni
    96 Tureatca Carmen - Neamt-Piatra Neamt
    97 Anghel Mariana - Ilfov
    98 Ungur Darian-Ionut - Bihor-Oradea
    99 Bogotoiu Alexandra-Evelina - Slanic Moldova
    100 Nintas Rares-Marian - Bucuresti
    Câştigători Patine
    1 Mos Isabel-Maria - Bihor-Stei
    2 Strechie Marilena - Braila
    3 Crivtulencu Florin - Bucuresti
    4 Lazar Roxana - Galati
    5 Donose Dan - Constanta
    6 Mihai Adriana - Bucuresti
    7 Ungureanu Ionut - Arges
    8 Cotiga Cristian Ion - Timis-Timisoara
    9 Borza Denis Luca - Nojorid, jud Bihor
    10 Ferlusca Anca - Brasov
    11 Banica Iozefina Mihaela - Bucuresti
    12 Bastea Elena-Monica - Bucuresti
    13 Toceanu Spiridon-Florin - Prahova
    14 Tinta Ancuta - Maramures-Baia Mare
    15 Golfi Andrei - Bucuresti
    16 Tanasescu Vlas - Bucuresti
    17 Mahdi Simona - Bucuresti
    18 Biolan Ioana-Doina - Bucuresti
    19 Popescu Alexandru Bogdan - Pitesti
    20 Rusu Viviana - Bucuresti
    21 Rain Alexandra - Timis-Timisoara
    22 Iamandei Doru-Codru - Bucuresti
    23 Popovici Daniela - Bucuresti Sector 3
    24 Osagiede Edeki Andrei - Baia Mara, Maramures
    25 Polacek Genia - Covasna
    26 Sircu Diana - Ploiesti
    27 Rotariu Mihaela - Botosani
    28 Pastru George-Alexandru - Suceava
    29 Anghel Marcel - Dolj-Craiova
    30 Patrascu Marin - Arges-Mioveni
    31 Tiriplic Andreea Ramona - Arges
    32 Lepadatu Denisa - Galati
    33 Chirita Iulian - Iasi
    34 Ciorap Mariana - Iasi
    35 Burloiu Aida - Bucuresti
    36 Popescu Vasilica-Silvia - Arges-Pitesti
    37 Nedelcu Diana Carmen - Timisoara
    38 Craciunescu Mara-Sofia - Bucuresti
    39 Bogdan Alina - Busteni, jud Prahova
    40 Tabacelea Stefania - Iasi
    41 Csiki Bokor Krisztina - Sfantu Gheorghe
    42 VacarusRodica-Flavia - Ilfov-Clinceni
    43 Vlad Cristina-Adriana - Bucuresti
    44 Morosan Camelia - Bucuresti
    45 Braboveanu Ovidiu Mihai - Bucuresti
    46 Mangu Claudia-Maria - Bucuresti
    47 Mandici Tania-Ana - Timisoara
    48 David Ana-Maria - Braila
    49 Carstea Ramona-Ionela - Iasi
    50 Sotrocan Ioana - Iasi
    51 Sarbu Maria - Cluj
    52 Marin Gabriel - Bucuresti
    53 Ungureanu Daniela - Arges-Mioveni
    54 Savu Adrian Mihai - Bucuresti
    55 Lukacs Petra - Oradea
    56 Suhane Octavian-Costin - Dambovita-Pucioasa
    57 Gal Anreea-Elena - Bucuresti
    58 Huluban Dorin - Cluj-Cluj Napoca
    59 Mocanu Iulia-Maria - Prahova
    60 Burcea Angelica - Ilfov-Buftea
    61 Beuca Alina-Paula - Maramures
    62 Constantinescu Florentina - Bucuresti
    63 Coste Sorin-Mircea - Hunedoara-Deva
    64 Pana Claudia - Constanta
    65 Bencia Lenuta-Ancuta - Bucuresti
    66 Dragomir Nicolae-Mihai - Sibiu
    67 Militaru Anca - Ilfov-Voluntari
    68 Pintilei Ana-Maria - Suceava
    69 Sapatoru Dacia-Lucica - Brasov-Fagaras
    70 Pogonariu Steluta - Bucuresti
    71 Sajin Ana-Maria - Iasi
    72 Popescu Ioana-Claudia - Arges-Pitesti
    73 Radu George Alexandru - Bucuresti
    74 Mihai Octavian
    75 Bocanici Ana-Nicola - Hunedoara-Deva
    76 Ionita Maria - Bucuresti
    77 Niculae Andrei-Fabian - Sinaia
    78 Marincu Mihai Vlad - Hunedoara-Brad
    79 Petre Maria Bucuresti
    80 Bordei Violeta Vrancea-Marasesti
    81 Sabo Radu - Timisoara
    82 Iuga Oriana-Elena - Bistrita Nasaud-Nasaud
    83 Carapcea Corina - Bucuresti
    84 Banica Laurentiu - Vrancea-Focsani
    85 Cerbu Maria - Babeni, jud Valcea
    86 Milea Vladut-Adrian - Vrancea
    87 Cereces Loredana - Arad
    88 Radu Diana - Bucuresti
    89 Ilie Georgeta Irina - Prahova-Campina
    90 Zaharia Malina-Florentina - Buzau
    91 Horvati Andrei - Oradea
    92 Ion Eugen - Bucuresti
    93 Ciobanu David - Iasi
    94 Ichim Ionut-Andrei - Vrancea-Marasesti
    95 Gligorea Ana Maria - Sibiu
    96 Iordache Firdevs-Fevazie - Bucuresti
    97 Braboveanu Rares-Andrei - Bucuresti
    98 Micsa Adrian Cristian - Bucuresti
    99 Stefan Nadia-Irina - Hunedoara-Vilcani
    100 Balog Bianca Ioana - Bucuresti

Daca postezi acest comentariu declari ca ai citit si esti de acord cu termenii si conditiile de utilizare Konkurs.ro