Acest concurs a fost publicat pe data de 12 Decembrie 2010
2.000 x set rechizite, 100 x bicicleta

Castiga 2.000 de seturi rechizite + 100 de biciclete

Ce castigi?

2.000 x set rechizite, 100 x bicicleta

Ce trebuie sa faci?

Aranjeaza in ordinea importantei 10 Reguli de Aur ale utilizarii energiei in conditii de siguranta prin intermediul aplicatiei de pe site-ul siguranta-in-energie.ro + completeaza formularul de inscriere cu datele personale + numele titularului de contract E.ON, fie de gaz, fie de electricitate.

 

Atentie: Concursul se adreseaza clientilor casnici E.ON Gaz Romania si E.ON Moldova Furnizare, in varsta de cel putin 7 ani împliniti la data de 15 noiembrie 2010. Pentru înscrierea în concurs, calitatea de client E.ON este indicata prin precizarea numelui si adresei titularului de contract.

Nota curenta: 3.2
Concursul este salvat la favorite! Salveaza la favorite
Alerta de premii activa! Seteaza alerta de premii
?
Daca ai participat la acest concurs, seteaza o alerta ca sa nu uiti sa verifici daca ai castigat. Vei primi aceasta alerta in newsletterul zilnic Konkurs.ro, in ziua in care s-a terminat concursul.

Comentarii si intrebari (48)

  • claudela la 12 Decembrie, 2010

    eu apartin de Distri gaz SUD..

  • cyucy la 12 Decembrie, 2010

    uite ca a aparut si aici concursul :P

  • fcdcc2010 la 12 Decembrie, 2010

    dar unde apar prima oara concursurile astea?;)...mereu ma intreb de ce pe aici ajung in ultimul moment sau deloc (ex: concursul de pe ciucpremium.ro cu 1000 de tricouri).

  • cyucy la 12 Decembrie, 2010

    te referi la conc cel vechi de la Ciuc sau a fost acum alt concurs?:> ca eu nu stiu de altu`

    iar acest conc l-a "promovat" cecelia35,o konkurs-omana de-aici :P

  • tech_fun la 12 Decembrie, 2010

    a fost recent concurs la ciuc, se asteapta tricourile

    eu l-am vz pe feiscuc

  • fcdcc2010 la 12 Decembrie, 2010

    daca imi ziceai si unde l-a promovat...daca nu e secret!;)
    pe ciucpremium.ro a fost un concurs nou cu un joc pe 'n' nivele, trebuia sa aduni capace de pe jos si sa nu te calce nimeni si castigai puncte, se facea un clasament, care in ultimele zile a luat-o razna, si...asa am pierdut si un amarat de tricou, neclasandu-ma in primii 1000!!!!:P...iti vine-a crede?:P (adevarul e ca l-am tratat cu multa superficialitate, mi-am zis ca n-am cum sa ratez sa fiu in primii 1000 si am jucat doar de 3-4 ori)

  • cyucy la 12 Decembrie, 2010

    mda,daca tineti secret si nu spuneti si voi mai departe :(

  • cyucy la 12 Decembrie, 2010

    pai daca stiam,fii sigur ca-ti ziceam:P..nu stiu unde a fost promovat,eu l-am vazut azi cand a scris cecilia pe konkurs de el ;)

  • tech_fun la 12 Decembrie, 2010

    :)) pt mine n-a fost secret, toti colegii mei au prins tricouri...
    evident, ca si la orice alt concurs, au existat si scoruri nesimtie, de ordinul sutelor de mii, in cond in care pe la 20 000 viteza devenea inumana.

  • fcdcc2010 la 12 Decembrie, 2010

    am crezut ca-l stie toata suflarea de pe aici, mai ales tu...oricum, a durat 2 saptamani si parca s-a mai prelungit o zi, cand s-au facut marile manarii...de la 1000-2000p cate avea ultimul clasat, s-a 'zburat' la 8000p sau mai mult...

  • cyucy la 12 Decembrie, 2010

    tricourile sunt mai frumoase decat cele de data trecuta :P

  • fcdcc2010 la 12 Decembrie, 2010

    in poza, da! sa ne spuna cineva care va primi tricoul cum arata...asa erau frumoase si cele din vara si ai vazut ce-au trimis;)

  • cyucy la 12 Decembrie, 2010

    pai sa le trimita si acum "marimi universale" :D (daca tot n-am luat si noi ;)) )

  • fcdcc2010 la 12 Decembrie, 2010

    pai sunt 1000 de bucati...sigur nu prindeam marimea potrivita, chiar daca as fi castigat!;

  • pollet_a la 03 Ianuarie, 2011

    Macar daca ne arata bicicleta...., ca pentru un set de rechizite, cam mare daraua......

  • cecilia35 la 14 Ianuarie, 2011

    Am observat (si acest concurs)ca pe concursuri.biz concursurile apar mai devreme, ca aici.

  • luciana5 la 16 Februarie, 2011

    13655 de concureeenti
    tulaaai:))

  • papushyka la 17 Februarie, 2011

    Castigatorii unde sunt???

  • rekaalina la 22 Februarie, 2011

    s-au afisat castigatorii.

  • luciana5 la 22 Februarie, 2011

    unde?

  • catanicegirl la 22 Februarie, 2011

    100 biciclete DHS
    Lista câştigători concurs "Copilăria e mai frumoasă în siguranţă"
    Nr. Crt Nume Prenume Localitate Judeţ
    1 Balanovici Teodor Boris Botoşani Botoşani
    2 Bat Maria Iaşi Iaşi
    3 Bejenaru Florin Adrian Oneşti Bacău
    4 Belciug Rodica Botoşani Botoşani
    5 Birjoveanu Mirela V. Iaşi Iaşi
    6 Birtum Clara‐Tatiana Roman Neamț
    7 Blaga Dumitru‐Marinel Cluj‐Napoca Cluj
    8 Boiculese Vasile Paşcani Iaşi
    9 Bostan Elena Borca Neamț
    10 Bostan Titus Iaşi Iaşi
    11 Botezatu Daniel Dorohoi Botoşani
    12 Botezatu Constantin Iaşi Iaşi
    13 Buciumanu Vasile Cristesti Iaşi
    14 Bujor Constantin Buhuşi Bacău
    15 Buliga Samoila Arbore Suceava
    16 Cailean Stefan Bacău Bacău
    17 Calistru Costel Botoşani Botoşani
    18 Carbunaru Maria Iaşi Iaşi
    19 Chiriac Ovidiu‐Ionel Dagata Iaşi
    20 Ciubotaru Georgeta Bacău Bacău
    21 Ciubotaru Iulian Paşcani Iaşi
    22 Cozma Vasile Bacău Bacău
    23 Cozma Neculai Piatra Neamț Neamț
    24 Crisan Cornelia Baia Mare Maramureş
    25 Cristea Turica Piatra Neamț Neamț
    26 Cristea Florica Pogoneşti Vaslui
    27 Cruti Maria Horosnic De Sus Suceava
    28 Dumitru Neculai Com. Măgireşti Bacău
    29 Fantu Teoader Botoşani Botoşani
    30 Fedescu Ana Bârlad Vaslui
    31 Firescu Mariana Deva Hunedoara
    32 Florea Mihai Gligor Ighiu Alba
    33 Floroiu Daniela Iaşi Iaşi
    34 Gabor‐Bitere Eugen Paşcani Iaşi
    35 Gasca Elena Botoşani Botoşani
    36 Gavreliuc Daniel Suceava Suceava
    37 Ghiurca Remi Piatra Neamț Neamț
    38 Gimiga Victor Mihai Vlădeni Iaşi
    39 Gontiniac Marian Botoşani Botoşani
    40 Gorea Constantin si Marilena Iaşi Iaşi
    41 Griul Nicolae Gura Humorului Suceava
    42 Gurban Ionel‐Sorinel Timişoara Timiş
    43 Halip Ana Maria +Vasile Iaşi Iaşi
    44 Hampau Costica Berzunti Bacău
    45 Iacob Catalin Resita Caraş‐Severin
    46 Ilie Dana‐Daniela Reghin Mureş
    47 Ionel Eugen Câmpulung Moldovenesc Suceava
    48 Iordache Ilie Piatra Neamț Neamț
    49 Jecan Ioan Zalău Sălaj
    50 Jurjan Gheorghe Baia Mare Maramureş
    51 Kiss Emilia Timişoara Timiş
    52 Laslau Florin Bacău Bacău
    53 Leluțiu Victoria Feleacu Cluj
    54 Livia Lupsa Baia Mare Maramureş
    55 Mandici Ioan Paşcani Iaşi
    56 Manolache Marcel Murgeni Vaslui
    57 Marcean Elena Cluj‐Napoca Cluj
    58 Maries Vasile Zalău Sălaj
    59 Maxim Doina Botoşani Botoşani
    60 Merla Lucian Iaşi Iaşi
    61 Mihaeanu Ion Dorohoi Botoşani
    62 Mitelu Daniela Botoşani Botoşani
    63 Moldovan Viorel Sorin Alba Iulia Alba
    64 Morosan Angelica Grajduri Iaşi
    65 Moscalu Petru Botoşani Botoşani
    66 Obreja Eugenia Piatra Neamț Neamț
    67 Ochesanu Vasile Eugen Bârlad Vaslui
    68 Olarasu Gabriel‐Ionut Paşcani Iaşi
    69 Onode Andrei Garleni Bacău
    70 Pastor Cristian Ioan Lupeni Hunedoara
    71 Popa Marioara Cluj‐Napoca Cluj
    72 Popescu Adriana Sibiu Sibiu
    73 Popovici Constantin Balcani Bacău
    74 Popovici Ilie Suceava Suceava
    75 Popoviciu Ioan Octavian Cluj‐Napoca Cluj
    76 Popoviciu Danut Gherla Cluj
    77 Puha Ioan Dorneşti Suceava
    78 Rebegea Costache Bacău Bacău
    79 Romasc Benone Gosmani Neamț
    80 Rusu Crina Maria Timişoara Timiş
    81 Rusu Felicia Timişoara Timiş
    82 Sandu‐Popa Ioan Poduri Bacău
    83 Sarbu Gheorghe Caransebeş Caraş‐Severin
    84 Sarbu Georgeta Iaşi Iaşi
    85 Scripco Alexandru Tinut Frumosu Suceava
    86 Scutaru Vasile Bacău Bacău
    87 Simirea Constantin Doru Mironu Suceava
    88 Sinca Sebastian Cluj‐Napoca Cluj
    89 Soiman Ioan Baluseni Botoşani
    90 Staicu Maria Daniela Bârlad Vaslui
    91 Suciu Dorin Cluj‐Napoca Cluj
    92 Suciu Adrian Târgu Mureş Mureş
    93 Toma Constantin Paşcani Iaşi
    94 Topala Paulina Botoşani Botoşani
    95 Valsan Genoveva Bârlad Vaslui
    96 Vechiu Constatntin Botoşani Botoşani
    97 Vechiu Stefan Botoşani Botoşani
    98 Victor Gavriluta Iaşi Iaşi
    99 Vranceanu Oltutu Bârlad Vaslui
    100 Zagan Mihaita Tisauti Suceava

  • catanicegirl la 22 Februarie, 2011

    nu i\mi ia pana la 2000....ii gasiti pe eon gaz,la sectiunea concurs

  • claudela la 22 Februarie, 2011

    pt cei din vrancea nu mergea ...:((

  • cyucy la 22 Februarie, 2011

    1686 SERBU MARIN NICOLAE SEBES ALBA
    1687 SERGHEI VLAD ANDREI IAŞI IAŞI
    1688 SEVASTRU CARMEN IAŞI IAŞI
    1689 SFERMAS VALERIA PIATRA NEAMŢ NEAMŢ
    1690 SILVAS VASILE BUHUŞI BACĂU
    1691 SILVASAN MIRELA ANDREA SATU MARE SATU MARE
    1692 SILVESAN NICOLETA PETROSANI HUNEDOARA
    1693 SILVESAN LIVIU PETROSANI HUNEDOARA
    1694 SIMA VIRGIL - MIHAIL CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1695 SIMION,ILIE ILIE GOSMANI NEAMŢ
    1696 SIMIONESCU ALIN IANCU TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1697 SIMIREANU SORIN COSTESTI IAŞI
    1698 SIMON CORNEL ARAD ARAD
    1699 SIPOS ISTVAN IERNUT MUREŞ
    1700 SIPOS CALIN MARGHITA BIHOR
    1701 SIRBU CARINA IAŞI IAŞI
    1702 SIRBU SERGIU LUGOJ TIMIŞ
    1703 SIRBU MARIUS PIATRA NEMAT NEAMŢ
    1704 SOFIA ROXANA ATENA HUNEDOARA HUNEDOARA
    1705 SOMESAN BIANCA SILVIA BISTRIŢA BISTRIŢA NĂSĂUD
    1706 SONOC FELICIA CRINELA DEVA HUNEDOARA
    1707 SOPONARU IULIAN IAŞI IAŞI
    1708 SPATACEAN DAIANA BLAJ ALBA
    1709 SPIRIDON SIMONA BOTOŞANI BOTOŞANI
    1710 SPIRIDON C-TIN BOTOŞANI BOTOŞANI
    1711 SPIRIDON ANDREEA BOTOŞANI BOTOŞANI
    1712 SPIRIDON GABRIEL DOLJESTI NEAMŢ
    1713 SPOIALA IULIA ASAU BACĂU
    1714 SRAER PAULA NICOLETA IAŞI IAŞI
    1715 STAICI LIDIA TIMIŞOARA TIMIŞ
    1716 STAN EDUARD BÂRLAD VASLUI
    1717 STAN ALBERTO BÂRLAD VASLUI
    1718 STAN MADALINA BLAJ ALBA
    1719 STAN MARIUS DOROSCANI IAŞI
    1720 STAN BIANCA HUNEDOARA HUNEDOARA
    1721 STAN TUDOR SUCEAVA SUCEAVA
    1722 STAN VIOLETA LUMINITA SUCEAVA SUCEAVA
    1723 STAN TUDOR SUCEAVA SUCEAVA
    1724 STANCIU RAUL ALEXANDRU CUGIR ALBA
    1725 STANCIU PATRICK ORADEA BIHOR
    1726 STANCIU EMANUEL PUIESTI VASLUI
    1727 STANCIULESCU LIVIU SANTANA DE MUREŞ MUREŞ
    1728 STANCU LIVIA BACĂU BACĂU
    1729 STANILA NICULINA IAŞI IAŞI
    1730 STANILA DUMITRU-DANIEL IAŞI IAŞI
    1731 STANULET GEORGE LUCIAN DĂRMĂNEŞTI BACĂU
    1732 STASCAU GEORGE TÂRGU FRUMOS IAŞI
    1733 STAVARACHE COSTEL MIROSLAVA IAŞI
    1734 STAVARACHE IULIAN ROMAN NEAMŢ
    1735 STAVERESCU-NECHIFOR MARIANA IAŞI IAŞI
    1736 STEFAN CAMELIA ROXANA CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1737 STEFAN MIHAI-FANEL IAŞI IAŞI
    1738 STEFAN ANDREI IAŞI IAŞI
    1739 STEFAN DUMITRU TIMIŞOARA TIMIŞ
    1740 STEFAN DUMITRU TIMIŞOARA TIMIŞ
    1741 STEFAN IONUT VORNICENI BOTOŞANI
    1742 STEFAN NADIA IRINA VULCAN HUNEDOARA
    1743 STEFANESCU SORIN ONESTI BACĂU
    1744 STEJAR ALEXANDRA-CARMINA CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1745 STERP ELISAVETA DEVA HUNEDOARA
    1746 STIR MIRELA ALINA DOROHOI BOTOŞANI
    1747 STIRBU GELU PETRILA HUNEDOARA
    1748 STOGRIN DIANA TEODORA ROMAN NEAMŢ
    1749 STOIA CATALIN AXENTE SEVER SIBIU
    1750 STOIA CRISTINA AXENTE SEVER SIBIU
    1751 STOIA DUMITRU TIMIŞOARA TIMIŞ
    1752 STOIAN MEDA BOTOŞANI BOTOŞANI
    1753 STOIAN DUMITRU CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1754 STOICA DANIEL ARAD ARAD
    1755 STOICA TITUS BACĂU BACĂU
    1756 STOICA MARIANA FĂLTICENI SUCEAVA
    1757 STOICA MARIA ANTOANETA PETROSANI HUNEDOARA
    1758 STOICA TUDOR RADAUTI SUCEAVA
    1759 STOICU ALEXANDRA BACĂU BACĂU
    1760 STRAJAN SEBASTIAN IOAN BLAJ ALBA
    1761 STRATULA IOAN RARES BACĂU BACĂU
    1762 STRIMB SABIN BAIA MARE MARAMUREŞ
    1763 STRIMB EUGENIA BAIA MARE MARAMUREŞ
    1764 STRIMB JULIETA COM. SĂCĂLAŞANI MARAMUREŞ
    1765 STRIMB SABIN COM. SĂCĂLAŞANI MARAMUREŞ
    1766 STROIA MARIA TEODORA BLAJ ALBA
    1767 STRUGARIU ION CORNELIU SUCEAVA SUCEAVA
    1768 STRUT ANDREI FLOREŞTI CLUJ
    1769 SUBTIRE ANA CRISTINA JDIOARA TIMIŞ
    1770 SUCILEA CATALINA BISTRIŢA BISTRIŢA NĂSĂUD
    1771 SUCIU SORIN-EMIL REGHIN MUREŞ
    1772 SUCIU SILVIU REGHIN MUREŞ
    1773 SUCIU MARIANA SATU MARE SATU MARE
    1774 SUMAN ROXANA HUŞI VASLUI
    1775 SURPANU ANDREI IAŞI IAŞI
    1776 SURPANU ANDREI IAŞI IAŞI
    1777 SURUGIU NATALIA LUCRETIA BOTOŞANI BOTOŞANI
    1778 SURUGIU RADU GOSMANI NEAMŢ
    1779 SURUGIU FLOAREA-IOANA ZALĂU SĂLAJ
    1780 SUSANU IONUT SORIN IAŞI IAŞI
    1781 SUSANU ALEXANDRU ANDREI SABAOANI NEAMŢ
    1782 SUTA LAVINIA TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1783 SZABO JENO CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1784 SZABO GYONGYI CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1785 SZABO ISTVAN CRISTURU SECUIESC HARGHITA
    1786 SZABO CLAUDIA MONALISA TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1787 SZASZ ATTILA CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1788 SZECSI FERENCZ VALEA LUI MIHAI BIHOR
    1789 SZECSI LILLA VALEA LUI MIHAI BIHOR
    1790 SZEKELY DALMA BISTRIŢA BISTRIŢA NĂSĂUD
    1791 SZMUCK MARTIN SEINI MARAMUREŞ
    1792 SZOLOSI RAHELA CATALINA COM. LUNA CLUJ
    1793 TABACARIU OANA ANDREEA IAŞI IAŞI
    1794 TABLAN MIHAELA PIATRA NEAMŢ NEAMŢ
    1795 TALAS ANDREI-FLORIN OCNA MUREŞ ALBA
    1796 TALAS MIHAI CRISTIAN OCNA MUREŞ ALBA
    1797 TALAS CRISTIAN FLORIN OCNA MUREŞ ALBA
    1798 TALAS CARMEN GABRIELA OCNA MUREŞ ALBA
    1799 TAMAS NICOLAE BAIA MARE MARAMUREŞ
    1800 TAMAS ANDREEA MELINDA BAIA SPRIE MARAMUREŞ
    1801 TANASA-IFTIMIE OANA IAŞI IAŞI
    1802 TANASĂ ANCA ALEXANDRA VASLUI VASLUI
    1803 TANASE RADU VASILE IAŞI IAŞI
    1804 TANASE LACRAMIOARA VASLUI VASLUI
    1805 TANOVICI MIHAELA ROMAN NEAMŢ
    1806 TANOVICI ANDREEA IRINA ROMAN NEAMŢ
    1807 TARTA MARIA CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1808 TARTA GELU LUCIAN FLORIN CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1809 TARTA DORINA MARIANA GHERLA CLUJ
    1810 TARTA ANDRADA GHERLA CLUJ
    1811 TARTA LUCIAN DORIN GHERLA CLUJ
    1812 TARTA LUCIAN GHEORGHE GHERLA CLUJ
    1813 TATARU GHEORGHE IAŞI IAŞI
    1814 TATARU ALIN-VLAD OBRIJENI IAŞI
    1815 TCACI ADRIAN VOLOVAT SUCEAVA
    1816 TCACI DANIELA VOLOVAT SUCEAVA
    1817 TCACIUC SORIN SUCEAVA SUCEAVA
    1818 TEACA NICOLETA ROXANA GOSMANI NEAMŢ
    1819 TEBAN COZOS OANA ADINA TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1820 TEGLAS IOAN BAIA MARE MARAMUREŞ
    1821 TEGLAS ANDREI MARIAN SEBES ALBA
    1822 TEIU COSTIN ROBERT CONSTANTIN IAŞI IAŞI
    1823 TELEMAN CAMELIA MARIA IAŞI IAŞI
    1824 TENGER EMESE BAIA MARE MARAMUREŞ
    1825 TEODORESCU DIANA-STEFANA BACĂU BACĂU
    1826 TEODORESCU ANCA FLOREŞTI CLUJ
    1827 TEODORESCU ALEXANDRU IAŞI IAŞI
    1828 TEODORESCU ANCA MOINEŞTI BACĂU
    1829 TEPES ANA-MARIA TASCA NEAMŢ
    1830 TERTAN GHEORGHE EMANUEL CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1831 TESLARIU IULIANA VASLUI VASLUI
    1832 TESNER ANA- MARIA VOLOVAT SUCEAVA
    1833 THEISS ROBERT CLUJ-NAPOCA CLUJ
    1834 TICULEANU STEFAN DOROHOI BOTOŞANI
    1835 TIFAN DAGOS ROMAN NEAMŢ
    1836 TIFREA CORINA LIVIA BISTRIŢA BISTRIŢA NĂSĂUD
    1837 TIFUI IONELA COM. POIANA TEIULUI NEAMŢ
    1838 TIGANUS MANUELA IAŞI IAŞI
    1839 TILIŢĂ IONUŢ-MĂDĂLIN SAT RASTOACA, COM. RACACIUNI BACĂU
    1840 TIMOFTE DIANA-GABRIELA IAŞI IAŞI
    1841 TIMOFTE IOANA-MIRABELA PIATRA-NEAMŢ NEAMŢ
    1842 TIMU MARIA CÂMPULUNG MOLDOVENESC SUCEAVA
    1843 TIMU ANICA ANCUTA CÂMPULUNG MOLDOVENESC SUCEAVA
    1844 TINTOSAN ROXANA FILPIŞU MARE MUREŞ
    1845 TIPLOIU ANCA ONESTI BACĂU
    1846 TIRA CRISTINA-MARCELA SELEUS ARAD
    1847 TIUGA NICU RADUCANENI IAŞI
    1848 TOARBA ADRIANA IAŞI IAŞI
    1849 TOBOSARU ANDRA HUMULEŞTI NEAMŢ
    1850 TOBOSARU ANDREI TÂRGUNEAMŢ NEAMŢ
    1851 TOBOSARU ANDREI TÂRGUNEAMŢ NEAMŢ
    1852 TOCILA COSTEL MOINEŞTI BACĂU
    1853 TODERASCU IONUT HELEGIU BACĂU
    1854 TODERESCU MAGDALENA REBECA JDIOARA TIMIŞ
    1855 TODIREANU MARIA ROMAN NEAMŢ
    1856 TODIREANU NICULINA ROMAN NEAMŢ
    1857 TODIREANU RAMONA ROMAN NEAMŢ
    1858 TODIREANU GHEORGHE ROMAN NEAMŢ
    1859 TODIREANU MARIA ADRIANA ROMAN NEAMŢ
    1860 TODIREL ANTOANETA BOTOŞANI BOTOŞANI
    1861 TODORAN CORNEL CÂMPIA TURZII CLUJ
    1862 TODOSIA IULIA-CRISTIANA SUCEAVA SUCEAVA
    1863 TODUT DOREL DUMITRU SATU MARE SATU MARE
    1864 TOFALEANU MARIA SILIŞTEA NEAMŢ
    1865 TOFAN MARIA VASLUI VASLUI
    1866 TOMA CORINA CARANSEBEŞ CARAŞ-SEVERIN
    1867 TOMA COSTEL RESITA CARAŞ-SEVERIN
    1868 TOMA GEORGEVICI ADRIANA DEVA HUNEDOARA
    1869 TOMESCU VIORICA PIATRA NEAMŢ NEAMŢ
    1870 TOMUS MARIUS TIMIŞOARA TIMIŞ
    1871 TONIUC HOREA BISTRIŢA BISTRIŢA NĂSĂUD
    1872 TOTH BIANCA CAREI SATU MARE
    1873 TOTOLEA IONUT-BOGDAN IAŞI IAŞI
    1874 TRIFAN RAUL IAŞI IAŞI
    1875 TRIFAN IONUT CATALIN ROMAN NEAMŢ
    1876 TRISTIU CATALIN GURA RIULUI SIBIU
    1877 TROFIN FLORIN GOSMANI NEAMŢ
    1878 TROFIN ALISA GOSMANI NEAMŢ
    1879 TROFIN MARIA SIMONA GOSMANI NEAMŢ
    1880 TROFIN MIHAELA VASILICA GOSMANI NEAMŢ
    1881 TROFIN MARIA GOSMANI NEAMŢ
    1882 TRONARIU MARIUS-CONSTANTIN BACĂU BACĂU
    1883 TRONARIU STEFAN-VLAD BACĂU BACĂU
    1884 TRONARIU MARIA-CRISTINA BACĂU BACĂU
    1885 TRONARIU DIANA-ELENA BACĂU BACĂU
    1886 TRUFIN MARIANA IAŞI IAŞI
    1887 TRUFIN RADU- SEBASTIAN RADAUTI SUCEAVA
    1888 TRUTA CORINA-ELENA HUNEDOARA HUNEDOARA
    1889 TRUTI TANIA IOANA TIMIŞOARA TIMIŞ
    1890 TUDOR IRINA IAŞI IAŞI
    1891 TUDOR CEZAR IAŞI IAŞI
    1892 TUDOR RODICA OCNA MUREŞ ALBA
    1893 TUDOSA VASILE IAŞI IAŞI
    1894 TUDOSA NINA IAŞI IAŞI
    1895 TULBURE TEREZA COM. BACESTI VASLUI
    1896 TULPAN TEODOR SIBIU SIBIU
    1897 TUNARU DANIEL BACĂU BACĂU
    1898 TUNEA GEORGE GABRIEL RESITA CARAŞ-SEVERIN
    1899 TURBATU MIRUNA TEODORA VASLUI VASLUI
    1900 TURBATU CARMEN-MARIANA VASLUI VASLUI
    1901 TUREATCA IOSUA IPOTEŞTI SUCEAVA
    1902 TUTA RADU-CIPRIAN TIMIŞOARA TIMIŞ
    1903 UDREA PETRUTA PETRILA HUNEDOARA
    1904 UDREA LAURA PETRILA HUNEDOARA
    1905 UNGUREAN DOINA VOLOVAT SUCEAVA
    1906 UNGUREAN CATALIN VOLOVAT SUCEAVA
    1907 UNGUREANU IRENE-MARIA ADANCATA SUCEAVA
    1908 UNGUREANU OCTAVIAN-PAUL ADANCATA SUCEAVA
    1909 UNGUREANU CRISTINA HUŞI VASLUI
    1910 UNGUREANU ELENA LUNCA CETĂŢUII IAŞI
    1911 UNGUREANU F GHEORGHE DRISLEA BOTOŞANI
    1912 URGEI FELICIA RESITA CARAŞ-SEVERIN
    1913 URIAN ALEXANDRINA CÂMPIA TURZII CLUJ
    1914 URMA ANDREEA KARINA IAŞI IAŞI
    1915 URMA PETRU-ANDREI IAŞI IAŞI
    1916 URSACHE VERGINIA GOSMANI NEAMŢ
    1917 URSACHE DIMITRIE GOSMANI NEAMŢ
    1918 URSESCU TABITA VOLOVAT SUCEAVA
    1919 URSU IRINA BÂRLAD VASLUI
    1920 URSU SIMONA GOSMANI NEAMŢ
    1921 URSU GETA- ELENA PAŞCANI IAŞI
    1922 URSU M STEFAN SUCEAVA SUCEAVA
    1923 URSULESCU IOAN FLORIN SAT SINTION, COM. BORS BIHOR
    1924 UZARCIUC ADRIAN-GHEORGHE IAŞI IAŞI
    1925 UZUN AGATA ARAD ARAD
    1926 VÃŽNCA CAMELIA-GABRIELA VALENI NEAMŢ
    1927 VACARCIUC ROXANA NICOLETA IAŞI IAŞI
    1928 VADANA CONSTANTIN VULCAN HUNEDOATA
    1929 VADUVA ALEXANDRU STEFAN VASLUI VASLUI
    1930 VALASUTEAN AUGUSTINA GHERLA CLUJ
    1931 VALI LUCIAN DRACSANI BOTOŞANI
    1932 VALSAN MIRELA BÂRLAD VASLUI
    1933 VALSAN MARIUS BÂRLAD VASLUI
    1934 VANTURACHE DANIELA BACĂU BACĂU
    1935 VARGA STEFAN DEVA HUNEDOARA
    1936 VARGA BELA SIGHISOARA MUREŞ
    1937 VARO ERIKA TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1938 VARVA GABRIELA BAIA MRE MARAMUREŞ
    1939 VARVARA ANDA TÂRGU NEAMŢ NEAMŢ
    1940 VASILACHE EMIL BOTOŞANI BOTOŞANI
    1941 VASILACHE NITA RESITA CARAŞ-SEVERIN
    1942 VASILESCU LOREDANA BACĂU BACĂU
    1943 VASILESCU EUGEN IULIAN BAIA MARE MARAMUREŞ
    1944 VASILESCU APOSTOL SORINA MIHAELA PIATRA NEAMŢ NEAMŢ
    1945 VASILIU DRAGOS TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1946 VASS ANAMARIA CARMEN SANNICOLAU MARE TIMIŞ
    1947 VATAMANU STEFAN AVÂNTU IAŞI
    1948 VATAMANU ANDREI POIANA TEIULUI NEAMŢ
    1949 VĂCULIÅŽTEANU ÅŽTEFAN SUCEAVA SUCEAVA
    1950 VEGH ZSOLT TÂRGU MUREŞ MUREŞ
    1951 VELTAN IOAN SIBIU SIBIU
    1952 VERMESAN ANA-MARIA FLOREŞTI CLUJ
    1953 VERNICHESCU EMILIA DEVA HUNEDOARA
    1954 VEZETEU GABRIELA IAŞI IAŞI
    1955 VEZINIUC NICOLETA LOREDANA IAŞI IAŞI
    1956 VICOL COSMIN VOLOVAT SUCEAVA
    1957 VICOL SIMONA VOLOVAT SUCEAVA
    1958 VICOL SORINA VOLOVAT SUCEAVA
    1959 VICOL RALUCA DIANA VOLOVAT SUCEAVA
    1960 VICOL IONUT VOLOVAT SUCEAVA
    1961 VICTOR NECHIFOR IAŞI IAŞI
    1962 VICTOR VIZITEU VASLUI VASLUI
    1963 VIERU MIRUNA MARIA BACĂU BACĂU
    1964 VIERU IONEL DELEŞTI VASLUI
    1965 VIERU MARIAN IAŞI IAŞI
    1966 VINCELLER ALEXE ALBA IULIA ALBA
    1967 VINTU IUSTIN TÂRGUNEAMŢ NEAMŢ
    1968 VIRNA ION IAŞI IAŞI
    1969 VLAD CIPRIAN BACĂU BACĂU
    1970 VLAD NECULAI DEVA HUNEDOARA
    1971 VLAD BILICIUC DORNESTI SUCEAVA
    1972 VLADEANU VLAD MANASTIREA DOAMNEI BOTOŞANI
    1973 VLAIC MIRELA-DELIA MARGHITA BIHOR
    1974 VODA OCTAVIAN BISTRIŢA BISTRIŢA NĂSĂUD
    1975 VOISAN DANIEL DEVA HUNEDOARA
    1976 VORNICU LOREDANA CÂMPIA TURZII CLUJ
    1977 VRABIE CRISTIAN IAŞI IAŞI
    1978 VRABIORU ANDREI IPOTEŞTI SUCEAVA
    1979 VRANCEANU ANDA - ALINA IAŞI IAŞI
    1980 VRANCEANU IULIA CRISTINA IAŞI IAŞI
    1981 ZACHMAN IONATAN REMUS PETRILA HUNEDOARA
    1982 ZAGAN SARAH-BEATRICE IPOTEŞTI SUCEAVA
    1983 ZAGON CRINISOR FLOREŞTI CLUJ
    1984 ZAHARIA IONUT BACĂU BACĂU
    1985 ZAHARIA MIRUNA BÂRLAD VASLUI
    1986 ZAHARIA CRISTINA-MARIA PRELUCI-AGAS BACĂU
    1987 ZALISCHI MIRIAM IPOTEŞTI SUCEAVA
    1988 ZAMESCU ADRIAN ROMAN NEAMŢ
    1989 ZAMFIROAEA ALINA AIUD ALBA
    1990 ZGAROI MARIA RACACIUNI BACĂU
    1991 ZISU GABRIEL IAŞI IAŞI
    1992 ZOBRINSCHI ANGELA LUNCA BRADULUI MUREŞ
    1993 ZOLTAN-ARNOLD BENKO BLAJ ALBA
    1994 ZORILA IUSTINA BOTOŞANI BOTOŞANI
    1995 ZOSIN MIHAI LUCIAN COTUSCA BOTOŞANI
    1996 ZOTICA IOANA ANDREEA BACĂU BACĂU
    1997 ZUB OVIDIU LUNCA CETĂŢUII IAŞI
    1998 ZUDOR IOSIF HUNEDOARA HUNEDOARA
    1999 ZVANCIUC SIMONA IUSTINA SUCEAVA SUCEAVA
    2000 ZVORISTEANU IACOB AIUD ALBA

  • papushyka la 22 Februarie, 2011

    Premiile vor fi expediate pe adresa câştigătorilor prin curierat rapid în perioada 22 februarie - 1 martie 2011.

  • amola la 23 Februarie, 2011

    @castigatori. Sa inteleg ca nu vor mai fi sunati castigatorii inainte de a se trimite premiile? Pentru ca in regulament scrie ca vor fi sunati. Ati fost sunati?

  • amola la 23 Februarie, 2011

    Revin cu precizarea ca m-au sunat chiar acum pentru a verifica daca adresa e corecta. Se pare ca am castigat o bicicleta.

  • Abramburika la 23 Februarie, 2011

    Felicitari.

  • luciana5 la 23 Februarie, 2011

    amola, esti in lista celor 100 de castigatori, nu?

  • amola la 24 Februarie, 2011

    Da, sunt in lista cu cei 100. Mersi Abramburika.

  • teomaria la 24 Februarie, 2011

    Felicitari,amola!
    Eu sunt in lista celor cu rechizite de 2 ori!O fi o greseala, cred!Dar de sunat n-a sunat nimeni!Poate doar pt biciclete suna, ca 2000 de concurenti e cam mult de sunat!

  • luciana5 la 01 Martie, 2011

    am primit azi premiul, o dezamagire pt mine: un caiet, un pix, plastilina, cateva invelitoare de caiet si alte 2 chestii..asta sa coste 17 lei?

  • catanicegirl la 01 Martie, 2011

    aha,deci asta e marele premiu;))
    in ce oras stai?

  • aditzu226 la 01 Martie, 2011

    si eu am fost sunat pe data de 23 februarie ca am castigat o bicicleta dar inca nu am primit-o :|

  • luciana5 la 01 Martie, 2011

    catanicegirl sunt din Alba.

  • catanicegirl la 01 Martie, 2011

    nici in iasi nu au ajuns premiile inca

  • aditzu226 la 02 Martie, 2011

    a primit cineva bicicleta?

  • cecilia35 la 07 Martie, 2011

    Eu inca nu am primit rechizitele, cu totul ca in e-mail scria pana in 4 martie se vor distribui. Este cineva in situatia mea?

  • catanicegirl la 07 Martie, 2011

    nici eu nu am primit.

  • rekaalina la 07 Martie, 2011

    tatal meu a primit rechizitele saptamana trecuta .ciudat este ca sotul meu nu le-a primit inca.(pachetul consta intr-un bloc de desen,2 creioane,5 invelitori de caiet,un notes,un breloc si o mapa-toate sunt dragute)

  • teomaria la 07 Martie, 2011

    nici eu n-am primit

  • rekaalina la 07 Martie, 2011

    ma uit si vad ca luciana a primit altceva.

  • mysa la 07 Martie, 2011

    astazi au ajuns cu toate ca de martea trecuta m-au intrebat cei de la curierat unde vine adresa si ca sunt foarte multe

  • cyucy la 07 Martie, 2011

    sunt 2 feluri de colete,a primit o prietena care avea si ea si sotul,si erau diferite...esentialul este la fel:adica un caiet de desen,coperti...etc,doar ca unele au plastilina,altele au radiera pt. creion si creion :)

  • teomaria la 09 Martie, 2011

    Bună ziua,
    Livrarea premiilor către câştigătorii concursului E.ON "Copilăria e mai frumoasă în siguranţă!" s-a decalat datorită unor probleme logistice de expediere.



    Din dorinţa de a rezolva problemele cu firma de curierat TCE într-o manieră cât mai avantajoasă pentru dumneavoastră, vă anunţăm că termenele de livrare se prelungesc în perioada următoare.
    Vă mulţumim pentru înţelegere.
    Echipa E.ON

  • catanicegirl la 10 Martie, 2011

    eu am primit azi pachetul.un caiet studentesc,4 coperti,un stilou.o mapa,o cutie pt caiete si plastilina

  • catanicegirl la 10 Martie, 2011

    5 coperti;))

  • teomaria la 10 Martie, 2011

    si eu am primit azi, aceleasi lucruri

Daca postezi acest comentariu declari ca ai citit si esti de acord cu termenii si conditiile de utilizare Konkurs.ro